HİZMETLER

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası Taşımacılık

Mesafeler daha güvenilir ve hasarsız aşılıyor. Mesafenin uzunluğu hizmet kalitesini etkilemeden Kahramanmaraş şehirler arası nakliyat firması Özyılmaz Nakliyat tecrübesi ile uzman ellerde kısacık bir yolculuğa dönüşüyor.

Donanımlı Kahramanmaraş evden eve nakliyat araç filomuz ve uzman teknik ekibimizle eşyalarınızı kendi eşyalarımız kabul ederek özenle söküyor , taşıyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Kurumsal bir firma olmanın gereği olarak, müşterimizi nakliyat çemberinde merkeze yerleştirip, taşıma hakkında ön bilgi verip , esnasında ise sürekli iletişimde bulunuyoruz. Müşteri odaklı profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışında, çemberimizin merkezinde her zaman müşteri memnuniyetini bulunduruyoruz. 1995 yılından bu yana yaptığımız çalışmalarla kalite çemberimizin en değerli üyesi müşterilerimizin geri beslemeleri ve gelişmiş kontrol mekanizmamız sayesinde, şehirler arası nakliyat firması olarak Türkiye’nin en güvenilir isimlerinden olmaya devam edeceğiz.

Şehirler arası nakliyat nasıl yapılır ?

Şehirler arası nakliyat, ciddi bir ön keşif gerektirmektedir. Profesyonel eksperlerimiz, evinizin lokasyonunu, eşyalarınızın ev içerisindeki yerleşimi ve sökme – bindirme tekniklerini, varış noktasına giden optimum ulaşım yolunu , hedef bölgeyi ve taşıma montajın yapılacağı yeni evinizi detaylı şekilde inceledikten sonra gerekli keşfi tamamlamış olur. Bu bilgileri müşterilerimize aktararak ön brifing verirler. Nakliyat işlemi müşteri onayından geçtikten sonra başlamış olur. Gerekli ekipman, araç, gereç ve uzman teknik personel kaliteli ve güvenilir hizmeti başlatır. Ekip lideri sizler ile sürekli irtibatta olarak durum hakkında bilgilendirir. Nakliyat esnasında yaşanabilecek tüm sorunlar için önceden tedbir alınarak anında çözüm üretilir ve müşteriye yansıtılmaz. Bu şekilde söz verilen yer ve zamanda garantili bir hizmet süreci işletilir. Şehirler arası nakliyat, hasar keşfi ve müşteri memnuniyeti tespiti ile son bulur. Oluşabilecek herhangi bir memnuniyetsizlik anında telafi edilmektedir. Sigortalı nakliyat müşterilerimizin mağdur olmasını sağlamak içindir.